Konica Minolta 2015 Bayi Toplantısı

Konica Minolta Türkiye, İstanbul’da “Be-One” konsepti ile geleneksel yıllık bayi toplantısını gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 45 Konica Minolta bayi ve Konica Minolta Türkiye yöneticilerinin katılımı ile Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel’de yapılan toplantı iki gün sürdü.Toplam 72 kişinin katıldığı bayi toplantısına bulunduğu göreve geçtiğimiz sene atanan Konica Minolta Business Solutions Avrupa Başkanı Ikuo Nakagawa da geldi.İkinci gün yapılan sunumlar Ikuo Nakagawa ve Konica Minolta Türkiye Başkanı Toshiyuki Yamada’nın açılış konuşmalarıyla başladı. Konica Minolta tarafından gerçekleştirilen sunumlarda genel olarak Konica Minolta Türkiye’nin stratejileri ve geçtiğimiz senenin değerlendirmesi yapıldı. Önümüzdeki finansal dönemle ilgili hedeflerin açıklandığı toplantıda aynı zamanda hedeflere ulaşabilmek için benimsenen iş modelleri de bayilerle paylaştı. Bayilere, müşteri odaklı hareket etmek, maliyet yönetimi, iş akışı, mobil baskı gibi konuların yanı sıra proaktif servislerle ilgili bilgiler verildi.

Bayiler, çalışanlar ve çözüm ortakları ile hep birlikte büyümek yönündeki anlayışını ifade eden “Be-One” konsepti ile yapılan toplantılar boyunca, Konica Minolta’nın bayileri ile bir bütün olarak hareket etmek yönündeki kararlığının altı çizildi ve bu yaklaşımın müşteri memnuniyetini sağlama yolundaki önemi anlatıldı.

Bayi toplantısı ile ilgili konuşan Yamada: “Bu sene benimsediğimiz “Be-One” konsepti Konica Minolta’nın çalışanları ve bayileri ile birlikte yükseleceğine dair olan inancını ortaya koyuyor. İş yaklaşımımızı belirlerken Konica Minolta’nın hedefleri kadar bayilerimizden gelen yorumları da dikkate alıyoruz. Bu yüzden sunumların ardından kendileri ile birlikte birebir toplantılar yaptık. Biz hep birlikte Konica Minolta Türkiye’yi oluşturuyoruz. Bu farkındalıktan yola çıkarak müşterilerimize çok daha iyi hizmet sağlayacağımız bir noktada olacağız. Birlikte hareket etme bilinci bizi pazarda çok daha farklı bir konuma taşıyacaktır” dedi.

“Konica Minolta olarak fikirleri, değer yaratan yeni iş modellerine çevirerek fark yaratıyoruz” diyen Ikuo Nakagawa; “Konica Minolta’nın global iş anlayışı ve iş disiplinini faaliyet gösterdiğimiz her ülkede uyguluyoruz, Ancak bunu yapabilmek için yerel ölçekte değerlendirmeleri son derece önemsiyoruz. Türkiye bizim için çok değerli bir pazar ve Türkiye’de önümüzdeki dönem için sürdürülebilir büyüme elde etmek üzerine odaklandık. Bu hedef doğrultusunda Konica Minolta Avrupa olarak, Türkiye’deki bayilerimize tam destek vereceğiz. Burada yarattığımız sinerji ile Türkiye’de çok iyi işler çıkaracağız” diyerek Konica Minolta’nın Türkiye pazarında lider olma yolundaki kararlığının altını çizdi.

İkinci gün yapılan  sunumların ardından Yamada bayilerle birebir toplantılar yaparak, görüşlerini dinledi.

Konica Minolta, analogdan dijitale taşınan iş dünyasında güçlü konumunu sürdürmek için ürün portföyünü genişleterek müşterilerine baskı sistemlerinin yanında iş süreçlerine bütünsel bir çözüm getiren hizmet de sunuyor. Konica Minolta, kendi geliştirdiği yazılımların yanısıra güçlü  iş ortakları ile çalışarak iş akışı otomasyonu, web-to -print, değişken veri baskı ve çapraz medya gibi önemli uygulama alanlarında sektör lideri konumuna gelebilmek için sektöre yenilikler katan  teknolojilerin ve hizmet modellerinin geliştirilmesinde sürekli olarak yatırımlar yapıyor.

Egemintek , Konica Minolta , Konica Minolta Ege Bölge Bayi, Konica Minolta Teknik Servis ,Konica Minolta Yazıcı,Konica Minolta Fotokopi ,fotokopi makinası , baskı makinası , yazıcı , printer, fotokopi makinaları